אתר פינוק סרטים לצפייה ישירה חינם, סרטים באיכות HD או סרטים חדשים בלבד. חידושים כל יום, צפייה מהנה.

אתר פינוק סרטים לצפייה ישירה


           

 

הצטרפתם לקבוצה שלנו בפייסבוק?

בחר תשובה:

כן - 49.7%
לא - 26.6%
אני לא מעוניין - 23.6%

Total votes: 199
The poll has expired
Refresh results

הודעה 30.06.2014

ברוכים הבאים לאתר פינוק – סרטים לצפייה ישירה!

שלום לכולם, אנו ביצענו המון שינויים באתר בכדי להתאים את האתר לצרכים ולנוחות שלכם. אנו הוספנו באנר עליון ותחתון בו תמיד מצויים הסרטים החדשים לצפייה ישירה. כמו שאתם יכולים לראות העלנו כפתורים חדשים אשר מאפשרים כניסה לסרטים לצפייה ישירה ולהורדת סרטים באיכות טובה. בקרוב אנו נתחיל לפרסם סקרים קצרים בכדי שתתנו לנו משוב על השינויים באתר ואנו מאוד נשמח על השיתוף פעולה שלכם בנושא. אנו כמו כן גם עובדים על הנוחות גישה לסרטים וגם בודקים אפשרויות נוספות שיפור איכות הסרטים המוצאים אצלנו באתר.

בברכה צוות אתר פינוק.

קבוצת פינוק סרטים גם בפייסבוק

שלום, כמו שאתם יכולים לראות פתחנו עמוד פייסבוק במיוחד בשבילכם. שבו אתם תוכלו לבצע הזמנות סרטים שאותם אתם מעוניינים לראות. כמו כן להביע דעות לגבי סרטים שראיתם ולשים להם ליקים.... גם בדף הפייסבוק אתם תוכלו לקבל חדשות ועדכונים חמים לגבי פרויקט פינוק.

בברכה, צוות אתר פינוק.

ונדטה לצפייה ישירה

ונדטה לצפייה ישירה קודם כל, מדובר בסרט מעורר מחשבה המתרחש בבריטניה בעידן פוסט-אפוקליפטי עתידני עם זווית ראייה פוליטית כבדה, משהו שאולי יכול להצביע על השלטון באותם ימים בהם נכתבה הנובלה הגרפית, מה שאולי גורם להערת פעילות פוליטית בקרב הקוראים והצופים בגלל המסר החזק של הסרט ואולי בחינה מחדש של השלטון כיום, ורק אחרי כל זה אפשר לקבוע שמדובר בסרט אקשן.

הכל עובר דרך סיפורו של לוחם חירות, כביכול הגיבור שלנו - V (הוגו וויבינג, הסוכן סמית' מ"מטריקס"), טרוריסט מסתורי נושא מסכה שפועל נגד השלטון הפשיסטי-טוטליטרי הפועל בבריטניה ומנסה להפיל אותו, אל הגיבור עוטה המסכה שלנו מצטרפת בחורה העובדת בתחנת טלוויזיה ועונה לשם איבי האמונד (נטלי פורטמן, "מלחמת הכוכבים: פרק III - נקמת הסית").
במהרה לאחר שכאוס מתפרץ במשטר הטוטליטרי, איבי מוצאת את עצמה נרדפת ע"י ידי המשטרה החשאית והסוכן פינץ' (סטיבן ריה, "ארוחת בוקר על פלוטו") ו-V מתגייס להצילה מהצרות שלה ולהראות לה דרך חיים חדשה.
לאחר שהיא משוכנעת ש-V צודק ואכן צריך להילחם במשטר הרודן היא חוברת אל V בקרב אל החופש, ו-V נהנה מחברתה של שותפה למהפכה הסודית אותה הוא מתכנן כבר זמן רב.

 

Add comment

Security code
Refresh

בקרוב באתר פינוק, סרטים חדשים

 

 

       

זכויות יוצרים

שימו לב, כל המידע המתפרסם באתר זה חוקי ומותר על ידי חוק "מותר להפר זכויות יוצרים באמצעות שימוש הוגן".  אם אתה חושב המידע פורסם לא נכנס תחת חוק או בצורה בלתי הולמת, בבקשה להודיע באמצעות This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ואת המידע יוסרו באופן מיידי אחרי.
חומר מוגן בזכויות יוצרים: מה צריך לשלוח.
מסמך שנסרק עם חותמת, מידע על אפשרות יצירת קשר, אפשרות לזהות אותך בתור הבעלים של חומר זה.
לאחר מכן, תוך 48 שעות, תקבלו תשובה. והמידע יוסרו באופן מיידי מהאתר.

יש לנו 78 אורחים ו-אין רשומים מחוברים