אתר פינוק סרטים לצפייה ישירה חינם, סרטים באיכות HD או סרטים חדשים בלבד. חידושים כל יום, צפייה מהנה.

אתר פינוק סרטים לצפייה ישירה

ונדטה לצפייה ישירה

ונדטה לצפייה ישירה קודם כל, מדובר בסרט מעורר מחשבה המתרחש בבריטניה בעידן פוסט-אפוקליפטי עתידני עם זווית ראייה פוליטית כבדה, משהו שאולי יכול להצביע על השלטון באותם ימים בהם נכתבה הנובלה הגרפית, מה שאולי גורם להערת פעילות פוליטית בקרב הקוראים והצופים בגלל המסר החזק של הסרט ואולי בחינה מחדש של השלטון כיום, ורק אחרי כל זה אפשר לקבוע שמדובר בסרט אקשן.

הכל עובר דרך סיפורו של לוחם חירות, כביכול הגיבור שלנו - V (הוגו וויבינג, הסוכן סמית' מ"מטריקס"), טרוריסט מסתורי נושא מסכה שפועל נגד השלטון הפשיסטי-טוטליטרי הפועל בבריטניה ומנסה להפיל אותו, אל הגיבור עוטה המסכה שלנו מצטרפת בחורה העובדת בתחנת טלוויזיה ועונה לשם איבי האמונד (נטלי פורטמן, "מלחמת הכוכבים: פרק III - נקמת הסית").
במהרה לאחר שכאוס מתפרץ במשטר הטוטליטרי, איבי מוצאת את עצמה נרדפת ע"י ידי המשטרה החשאית והסוכן פינץ' (סטיבן ריה, "ארוחת בוקר על פלוטו") ו-V מתגייס להצילה מהצרות שלה ולהראות לה דרך חיים חדשה.
לאחר שהיא משוכנעת ש-V צודק ואכן צריך להילחם במשטר הרודן היא חוברת אל V בקרב אל החופש, ו-V נהנה מחברתה של שותפה למהפכה הסודית אותה הוא מתכנן כבר זמן רב.

 

Comments  

 
+1 #1 rhhjj 2015-02-25 13:51
:-* :oops: :cry: :o :-x
Quote
 

Add comment

Security code
Refresh

זכויות יוצרים

שימו לב, כל המידע המתפרסם באתר זה חוקי ומותר על ידי חוק "מותר להפר זכויות יוצרים באמצעות שימוש הוגן".  אם אתה חושב המידע פורסם לא נכנס תחת חוק או בצורה בלתי הולמת, בבקשה להודיע באמצעות This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ואת המידע יוסרו באופן מיידי אחרי.
חומר מוגן בזכויות יוצרים: מה צריך לשלוח.
מסמך שנסרק עם חותמת, מידע על אפשרות יצירת קשר, אפשרות לזהות אותך בתור הבעלים של חומר זה.
לאחר מכן, תוך 48 שעות, תקבלו תשובה. והמידע יוסרו באופן מיידי מהאתר.

יש לנו 19 אורחים ו-אין רשומים מחוברים

תגובות אחרונות באתר